Chatyaz.Com Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Türkiye\'Nin Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Sohbet Ve Muhabbet

10 Temmuz 2020, Cuma Kategori: Sohbet Siteleri 49 0

Chatyaz Ailesi Korona yani covid19 virüz yüzünden Evimizden dışarı çıkıyoruz, caddelerde sokaklarda parklarda, çalışıyoruz. Bir bakkala bir ekmek fırınına, bir kitapçıya giriyoruz.Belki bir apartmanda belki de yemyeşil bir köy evinde yaşıyoruz ama hayatımız boyunca hep insanlarla Sohbet ve muhabbet halindeyiz.Zaten insan fıtratı böyledir , tek başına bir hayat sürmemiz vicdansızlık olacaktır.Herşeyin bir zorluğu vardır, arkadaş edinmenin ve farkli kişilerle konuşmanın, muhabbet etmenin de vardır peki bunun kolay olanı nedir biliyor musunuz? Sohbet ve Chat odalarımız.Bazen farkli insanlarla hayat sürme mecburiyetimiz olabilir, içinde bulunduğumuz zamanı biz seçmedik.Çoğu zamanda içinde bulunduğumuz mekanı da seçemiyoruz, bir sürü zorluklarla, kargaşa ile karşılaşıyoruz.Bu sadece biz tarafindan değil karşımızda bulunan kişiler tarafindanda bu böyledir.

chatyaz.com
chatyaz.com

Kendi elimizle karşımızdaki insanı seçmek ve bulunduğumuz ortamın güzelliğini doyasıya yaşamak istiyorsak Mobil Chat Odalarımız www.chatyaz.com ma gelin farki sizde görün Ben mesela çok merak ederim Diyarbakır da oturan kardeşimizin günü nasıl geçer oranın kültürü yemeği nasıldır İstanbuldan kalkıp oraya gitmem hayat şartlarının vermiş olduğu zorluklar çerçevesinde mümkün olmayabilir.Sohbet eskiden bu kadar büyümemiş ve bukadar yaygınlaşmamıştı. Dilden dile dolaşan yeni versiyonları ile karşımıza çıkan sohbet , chat , muhabbet , mobilchat ve  odaları bizler için en şekilde adlandırılıp bizlerin beğenisine sunulmaktadır .İrcforumlarımız ircsohbet odaları. Sanal sohbet odaları . Mynet sohbet odaları . Canli sohbet odalari ile yeni nesil androirc sürümlü telefonlarımızda bizimle olan Chat muhabbet odaları her gün yeni bir arkadaşı bizlerin tanınmasıyla vesile olcaktir.

Sohbet ve muhabbet döngüsü dediğimiz şey dünya nın en güzei örneği ve en içten yapılanına ise güvenli sohbet denir. Güven veren bir sohbet arkaşı , güven veren bir dost , güven veren bir aşk bulduğunuzda o sohbet odalarında olan günlerinizin kısaca açıklaması şudur. Huzur dolu bir yaşam ve mutluluk kaynaklı sohbet dolu günler. Arkadaşlar böyle bir kişiniz olduğunda sohbet i ne demektir ozaman daha iyi anlarız.Sevda rüzgarı ile hayata bakışın en güzel örneği bir şeyin rüzgarına kapılıştır . Bu sohbet odaların dada yaşanır . Gerçek hayatta da yaşanır . Bu şu demektir hergün insanoğlu ileri dönük arayıştadır . Genel kapsamlı düşündüğümüzde en güzeli yapmak isteriz veya tasarlamak isteriz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.