Chatyaz.Com Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Türkiye\'Nin Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Radyo sohbet

2 Temmuz 2020, Perşembe Kategori: Sohbet Odaları 49 0

Radyo sohbet,sohbet radyo,mobil sohbet,geveze sohbet,geveze chat, odalarının zirve sohbet sitesi olan Chatyaz.Com kaliteli bir şekilde hizmete devam etmektedir.

Radyo sohbet Sitesi

Sohbet etmeniz için gereken tüm altyapı ve işlevselliğe sahip olan sitemizde herşey oldukça kolay ve kullanım açısından basite indirgenmiştir. Sohbet etmeniz için öncelikle kendinize ait bir nickiniz ve şifreniz olması gerekmektedir. Üyelik formu bulunmayan sistemimize en hızlı şekilde girerek https://chatyaz.com/ ile etmeye başlayabiliyorsunuz.

Tüm dilerde evrensel yayın yapan isteklere anında hayat veren kaliteli canlı Radyo dinlerken aynı zamanda sohbet edebileceğiniz biliyormusunuz online djlerden sohbet odalarında istek isteyebilir ve isteği sevdiklerinize dinletebilir Armağan edebilirsiniz Radyomuzda Kesintisiz 24 saat canlı müzik bulunmakta üm dillerde isteklerde bulunabilirsiniz Almanca Fransızca İngilizce Kürtçe Türkçe Lazca Arapça Çerkezce aklına gelebilecek tüm dillerde isteyebilirler bu istekleri ailenize Akrabalarınızla uzaktaki dostlarımızı sevdiklerinize sevgilinize Armağan edebilirsiniz. sizlerin online yayın yapan djlerimizden istediği istekler anında yer bulcağını belirtmek isteriz. ve artık telefonlardan müzik dinleme özeliği sunuyoruz yani akıllı cihazlar ile play tusuna basip anında radyomuzu dinleye bilirsiniz.

Radyo sohbet Odaları

Sohbet odasına girdiğinizde sol alanda bulunan birçok farklı oda seçeneğini de görebilirsiniz. Radyo dinlemek için #radyo, oyun için #oyun veya diğer alternatifler için üzerlerine tıklamanız yeterli olacaktır. Özellikle yarışma ve oyun bölümlerinin sizleri çok eğlenceli dakikalar yaşatacağından emin olabilirsiniz. Radyo alanında hem müzik dinleyerek hem de diğer kullanıcılar ile seviyeli sohbetler kurabilirsiniz. Bunların yanı sıra İslam ilgi alanına giren odaların da bulundurulması bu alana uygun kişilerin bu odaları tercih etmesini sağlamaktadır.

Hatta oyun odalarımızda hangi odada olursanız olun istek isteyebilirsiniz Müziğin Evrensel dilini bu radyoda özgürce duyabilir ve özgürce bu radyoda İstediğiniz tüm şarkıları sevdiklerinize Armağan edebilir aynı zamanda Radyo odalarımız içinde bulunan kullanıcılarlan seviyeli Ücretsiz üyeliksiz bir şekilde hızlıca sohbet edebilir onlarla tanışabilirsiniz. şimdi radyo odamıza katılın vakit kaybetmeden istek isteyin sevdiğiniz şarkıları çaldırın ve istediğiniz kişiye armağan ediniz.

Sohbet ederken radyo dinlemek istiyorsanız sohbet penceresinin altında bulunan dinleme yöntemleri seçeneklerinden herhangi birisini tercih edebilirsiniz. Seçenekler arasında iTunes, Winamp, Real Player, Windows Media Player gibi alternatifler de bulunmaktadır. Bilgisayarınızda hangi program yüklü ise ona tıklayabilirsiniz. Kulaginiz bizde olsun. Renkfm canli muzik sizlerle.https://chatyaz.com/sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.