Chatyaz.Com Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Türkiye\'Nin Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Cinsel Sohbet

23 Haziran 2020, Salı Kategori: Sohbet Odaları 48 0

Cinsel sohbet ,Cinsel chat,cinselsohbet,cinsel chat,evli bayanlar,yerli sohbet,sex sohbet,dulbayanlar,olgun sohbet,etmek için kullanılan Chatyaz.com`in cinsellik sayfasındasınız. Cinsel konuların sohbet konusu olduğu sayfada bay, bayan kişilerle sınırsız mesajlaşma sohbet etme imkanı verilir.

Cinsel sohbet kullanıcıları, uyulması gereken bir husus cinsel içerikli nickname almamalarıdır. sohbet ederken toplum kuralları göz ardı edilemez. Önemli bir konudur, lütfen uyma gereksinimde bulunun.

Ülkemizde canlı cinsel sohbet hatları mevcuttur. Canlı hatlar ile ilgili bazı açıklamalar getirelim.

  Gelir getiren bir iş olan Cinselsohbet hattı açmak için yasal dayanak mevcut. Başvuru ve kullanıma açılması uzun zaman almayan bu hatta sahip olmak için öncelikle kendinizin belirleyeceği herhangi bir operatör firmasına başvurmanız gerekiyor. Bu konuda başvurunuz değerlendiriliyor ve kabul edilirse  hattı edinebilmeniz mümkün oluyor.

            Televizyonda sık sık rastladığımız bu tarz hatların reklamını yapan birçok kanal var.
Arkadaşlık, reklam, satış amaçlı  vb. için bu hatlar kullanılıyor. Ne yazık ki  bu tarz çoğu hat insanları dolandırmak, onların üzerinden gelir elde etmek, duygularını sömürerek maddi gelir elde etmek amacıyla kullanılıyor. Birçok TV kanalında bunları görmek mümkündür. Bu hatları kullanan insanların dolandırılmamak için bunlara çok dikkat etmesi gerekiyor.

Nasıl açılır?

            Şuan ülkemizde aktif olan mobil hat operatörlerinden herhangi birinin
müşteri hizmetlerini arayıp  bilgi alabilirsiniz. Zaten sizi ilgili yerlere ya da numaraya yönlendirirler. Akabinde başvurunuz alınır ve kabul edilip edilmediği hakkında sizi bilgilendirirler. Başvurunuz kabul edildiğinde hattı kullanmaya başlayabilirsiniz.

SEX SOHBET HAKKINDA

Konu cinsellik olduğunda, ilk akla gelen “sex” kelimesidir. İnternet ortamında eminim ki %80 i sanal sex sohbeti yapıyordur. Sanalda sex sohbeti yapmak ,bazı hormonlarımızın hakimiyetini alması adını veriyoruz.

Genelde sex yaparken yazışarak veya mesaj yolu ile çok farklı yollar seçilebiliyor. Bu konularda dikkat edilmesi gereken bir madde olarak ,lütfen bu konuyu çok fazla abartarak olur olmadık yerlerde sex sohbetlerine girmeyiniz. Ayrıca Sohbet sitesinde sex sohbeti yaparken özel alanları kullanın, hiç kimse sizin bu tarz sohbetinize ortak olup izlemek istemez. Genel odalarda düzeyli sohbet etmeye gayret gösteriniz.

Nasıl Para Kazanılır?

           Aldığınız  hattan gelir elde etmek isteyen birçok insan var. Hattın sahibi şu şekilde gelir elde etmektedir: bu hattı arayıp konuşma süresine göre para kazanılır.
Yani konuşma ne kadar uzun sürerse o kadar da kazanılan para yüksek olur. Paramı nerden alacağım derseniz  ilgili hat için başvurduğunuz operatör firması konuşma süresine göre ödeme yapar. Konuşma süresi alacağınız parayı belirler.

Kameralı Mobil Cinsel Sohbet

Sohbet kanalları arasında çok fazla popüler olmasa da ,görüntülü ve sesli olanakların da olduğu bilinmektedir.

Kamera mevcut olan kullanıcılar, ister mobil ister bilgisayar kameraları ile bu sisteme dahil olabilmektedirler. Kamera sistemi olan chat sunucularında, kişisel olarak özel yani bire bir görüşmelerde cinsellik üzerine görüşmeler iki kişinin arasında kalacağı için serbest edilmiştir. Yalnız dikkat edilmesi gereken hususlar, karşınızdaki kişinin sizi ifşa etmeyecek biri olduğuna kendinizi öncelikle ikna edin.

Her ne kadar birbirlerini tanımayan daha önce görmemiş insanların topluluğu bir arada olsa da ,tanıdık kişilerin karşınıza bir anda çıkması olasılığı olduğunu unutmayın. Rahatsız olduğunuz kameralı kullanıcıyı kapatarak engelleme fonksiyonu mevcuttur. Bu konularda sizi kimse zorlayamaz ve baskı kuramaz.

Kameralı sohbete bağlanmadan önce yazımızı gözden geçirin ve kurallar sekmesinden genel topluluk kurallarını okumanızı tavsiye etmekteyiz.

Cinsel Sohbete Dahil Olabilirler

Türkiye`nin 81 ilinden de cinsel sohbet odasına bağlanarak arkadaşlık flört ilişki sohbetleri kurabilirsiniz. Aşağıda yer alan her ilden giriş sağlanmaktadır.Chatyaz.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.